ETQ-P4M4R7KVK Panasonic
  • Part Number: ETQ-P4M4R7KVK
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 4.7UH 8.3A 17.71 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ETQ-P4M4R7KVK Panasonic
    ETQ-P4M4R7KVK Panasonic
    ETQ-P4M4R7KVK is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ETQ-P4M4R7KVK is described as FIXED IND 4.7UH 8.3A 17.71 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.