ETQ-P4M4R7KVC Panasonic
  • Part Number: ETQ-P4M4R7KVC
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 4.7UH 11.2A 12.98 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ETQ-P4M4R7KVC Panasonic
    ETQ-P4M4R7KVC Panasonic
    ETQ-P4M4R7KVC is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ETQ-P4M4R7KVC is described as FIXED IND 4.7UH 11.2A 12.98 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD GUIDE CPCI
    View
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"