ETQ-P4M470YFN Panasonic
  • Part Number: ETQ-P4M470YFN
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 47UH 2.2A 231 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ETQ-P4M470YFN Panasonic
    ETQ-P4M470YFN Panasonic
    ETQ-P4M470YFN is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ETQ-P4M470YFN is described as FIXED IND 47UH 2.2A 231 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"