ETQ-P4M470KVC Panasonic
  • Part Number: ETQ-P4M470KVC
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 47UH 3.4A 145.2 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ETQ-P4M470KVC Panasonic
    ETQ-P4M470KVC Panasonic
    ETQ-P4M470KVC is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ETQ-P4M470KVC is described as FIXED IND 47UH 3.4A 145.2 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.