ETQ-P4M3R3KVC Panasonic
  • Part Number: ETQ-P4M3R3KVC
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 3.3UH 12.6A 10.34 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ETQ-P4M3R3KVC Panasonic
    ETQ-P4M3R3KVC Panasonic
    ETQ-P4M3R3KVC is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ETQ-P4M3R3KVC is described as FIXED IND 3.3UH 12.6A 10.34 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.