ETQ-P4M2R2KVC Panasonic
  • Part Number: ETQ-P4M2R2KVC
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 2.2UH 14.8A 7.48 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ETQ-P4M2R2KVC Panasonic
    ETQ-P4M2R2KVC Panasonic
    ETQ-P4M2R2KVC is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ETQ-P4M2R2KVC is described as FIXED IND 2.2UH 14.8A 7.48 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 27MM 2.0KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    BUZZ ELEM PIEZO STD 2.6KHZ 30V
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO
    PIEZO CER BENDER 27MM 4600HZ
    PIEZO CER BENDER 9000HZ 500 OHM
    Murata
    PIEZOELECTRIC DIAPHRAGM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 4.6KHZ 20V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM