ETQ-P4M220YFP Panasonic
  • Part Number: ETQ-P4M220YFP
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 22UH 2.3A 179 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ETQ-P4M220YFP Panasonic
    ETQ-P4M220YFP Panasonic
    ETQ-P4M220YFP is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ETQ-P4M220YFP is described as FIXED IND 22UH 2.3A 179 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.