ETQ-P4M220KVK Panasonic
  • Part Number: ETQ-P4M220KVK
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 22UH 3.8A 83.93 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ETQ-P4M220KVK Panasonic
    ETQ-P4M220KVK Panasonic
    ETQ-P4M220KVK is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ETQ-P4M220KVK is described as FIXED IND 22UH 3.8A 83.93 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
    Vector
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"