ETQ-P4M220KVC Panasonic
  • Part Number: ETQ-P4M220KVC
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 22UH 5A 66 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ETQ-P4M220KVC Panasonic
    ETQ-P4M220KVC Panasonic
    ETQ-P4M220KVC is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ETQ-P4M220KVC is described as FIXED IND 22UH 5A 66 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    MPD BLK CIG PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Panavise
  • Description
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    View
    Memory Protection Devices
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP