ETQ-P4M1R5KVK Panasonic
  • Part Number: ETQ-P4M1R5KVK
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 1.5UH 15.1A 5.39 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ETQ-P4M1R5KVK Panasonic
    ETQ-P4M1R5KVK Panasonic
    ETQ-P4M1R5KVK is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ETQ-P4M1R5KVK is described as FIXED IND 1.5UH 15.1A 5.39 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Ftdi
  • Description
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    View
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK