ETQ-P4M100YFN Panasonic
  • Part Number: ETQ-P4M100YFN
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 10UH 4.5A 59.6 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 560
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ETQ-P4M100YFN Panasonic
    ETQ-P4M100YFN Panasonic
    ETQ-P4M100YFN is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ETQ-P4M100YFN is described as FIXED IND 10UH 4.5A 59.6 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.