ETQ-P4LR24AFM Panasonic
  • Part Number: ETQ-P4LR24AFM
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 240NH 24A 1 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,554
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ETQ-P4LR24AFM Panasonic
    ETQ-P4LR24AFM Panasonic
    ETQ-P4LR24AFM is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ETQ-P4LR24AFM is described as FIXED IND 240NH 24A 1 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    View
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE