ETQ-P3W4R7WFN Panasonic
  • Part Number: ETQ-P3W4R7WFN
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 4.7UH 5.7A 40.3 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 9,193
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ETQ-P3W4R7WFN Panasonic
    ETQ-P3W4R7WFN Panasonic
    ETQ-P3W4R7WFN is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ETQ-P3W4R7WFN is described as FIXED IND 4.7UH 5.7A 40.3 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH