ETQ-P3W2R2WFN Panasonic
  • Part Number: ETQ-P3W2R2WFN
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 2.2UH 9A 17.8 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 5,620
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ETQ-P3W2R2WFN Panasonic
    ETQ-P3W2R2WFN Panasonic
    ETQ-P3W2R2WFN is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ETQ-P3W2R2WFN is described as FIXED IND 2.2UH 9A 17.8 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    View
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM