ETQ-P3W1R5WFN Panasonic
  • Part Number: ETQ-P3W1R5WFN
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 1.5UH 11A 13 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ETQ-P3W1R5WFN Panasonic
    ETQ-P3W1R5WFN Panasonic
    ETQ-P3W1R5WFN is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ETQ-P3W1R5WFN is described as FIXED IND 1.5UH 11A 13 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.