ETQ-P3M6R8KVN Panasonic
  • Part Number: ETQ-P3M6R8KVN
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 6.8UH 4.5A 50.16 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ETQ-P3M6R8KVN Panasonic
    ETQ-P3M6R8KVN Panasonic
    ETQ-P3M6R8KVN is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ETQ-P3M6R8KVN is described as FIXED IND 6.8UH 4.5A 50.16 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.