ETQ-P3M4R7KVN Panasonic
  • Part Number: ETQ-P3M4R7KVN
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 4.7UH 5.6A 31.9 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ETQ-P3M4R7KVN Panasonic
    ETQ-P3M4R7KVN Panasonic
    ETQ-P3M4R7KVN is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ETQ-P3M4R7KVN is described as FIXED IND 4.7UH 5.6A 31.9 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    View
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP