ETQ-P3M3R3YFP Panasonic
  • Part Number: ETQ-P3M3R3YFP
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 3.3UH 5A 34.4 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ETQ-P3M3R3YFP Panasonic
    ETQ-P3M3R3YFP Panasonic
    ETQ-P3M3R3YFP is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ETQ-P3M3R3YFP is described as FIXED IND 3.3UH 5A 34.4 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.