ETQ-P3M2R2KVN Panasonic
  • Part Number: ETQ-P3M2R2KVN
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 2.2UH 7.9A 15.95 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ETQ-P3M2R2KVN Panasonic
    ETQ-P3M2R2KVN Panasonic
    ETQ-P3M2R2KVN is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ETQ-P3M2R2KVN is described as FIXED IND 2.2UH 7.9A 15.95 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1563
    View
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE VENT SMALL ENCL 2 HS
    View
    Phoenix Contact
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    Bud Industries
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE