ETQ-P3M220KVN Panasonic
  • Part Number: ETQ-P3M220KVN
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 22UH 2.7A 140.8 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ETQ-P3M220KVN Panasonic
    ETQ-P3M220KVN Panasonic
    ETQ-P3M220KVN is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ETQ-P3M220KVN is described as FIXED IND 22UH 2.7A 140.8 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    View
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    Serpac
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    Serpac
    GASKET 6.876 X 4.876"
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"