ETQ-P3M1R5KVP Panasonic
  • Part Number: ETQ-P3M1R5KVP
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 1.5UH 8.1A 13.2 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ETQ-P3M1R5KVP Panasonic
    ETQ-P3M1R5KVP Panasonic
    ETQ-P3M1R5KVP is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ETQ-P3M1R5KVP is described as FIXED IND 1.5UH 8.1A 13.2 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.