ETQ-P3M150KVN Panasonic
  • Part Number: ETQ-P3M150KVN
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 15UH 3A 109.12 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ETQ-P3M150KVN Panasonic
    ETQ-P3M150KVN Panasonic
    ETQ-P3M150KVN is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ETQ-P3M150KVN is described as FIXED IND 15UH 3A 109.12 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE