ETQ-P1W4R7WFP Panasonic
  • Part Number: ETQ-P1W4R7WFP
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 4.7UH 2.2A 168 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 16,796
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ETQ-P1W4R7WFP Panasonic
    ETQ-P1W4R7WFP Panasonic
    ETQ-P1W4R7WFP is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ETQ-P1W4R7WFP is described as FIXED IND 4.7UH 2.2A 168 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"