ETQ-P1W3R3WFP Panasonic
  • Part Number: ETQ-P1W3R3WFP
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 3.3UH 2.8A 103 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 16,773
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ETQ-P1W3R3WFP Panasonic
    ETQ-P1W3R3WFP Panasonic
    ETQ-P1W3R3WFP is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ETQ-P1W3R3WFP is described as FIXED IND 3.3UH 2.8A 103 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.