ETQ-P1W2R2WFP Panasonic
  • Part Number: ETQ-P1W2R2WFP
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 2.2UH 3.4A 77.3 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 16,659
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ETQ-P1W2R2WFP Panasonic
    ETQ-P1W2R2WFP Panasonic
    ETQ-P1W2R2WFP is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ETQ-P1W2R2WFP is described as FIXED IND 2.2UH 3.4A 77.3 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T-STRUT 16.85"X1.0" ALUMINUM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    View
    Schroff
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    Vector
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"