ETQ-A17B330 Panasonic
  • Part Number: ETQ-A17B330
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 33UH 6A 17 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ETQ-A17B330 Panasonic
    ETQ-A17B330 Panasonic
    ETQ-A17B330 is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ETQ-A17B330 is described as FIXED IND 33UH 6A 17 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.