ETQ-A17B220 Panasonic
  • Part Number: ETQ-A17B220
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 22UH 8A 17 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ETQ-A17B220 Panasonic
    ETQ-A17B220 Panasonic
    ETQ-A17B220 is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ETQ-A17B220 is described as FIXED IND 22UH 8A 17 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"