ETQ-A15B150 Panasonic
  • Part Number: ETQ-A15B150
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 15UH 8A 15 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ETQ-A15B150 Panasonic
    ETQ-A15B150 Panasonic
    ETQ-A15B150 is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ETQ-A15B150 is described as FIXED IND 15UH 8A 15 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.