ERX-3SJR91 Panasonic
  • More about ERX-3SJR91 Panasonic
    ERX-3SJR91 Panasonic
    ERX-3SJR91 is manufactured by Panasonic and is categorized in the Through Hole Resistors category. ERX-3SJR91 is described as RES 0.91 OHM 3W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE