ERX-3SJR75 Panasonic
  • Available: 3,447
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ERX-3SJR75 Panasonic
    ERX-3SJR75 Panasonic
    ERX-3SJR75 is manufactured by Panasonic and is categorized in the Through Hole Resistors category. ERX-3SJR75 is described as RES 0.75 OHM 3W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"