ERX-3SJ4R3 Panasonic
  • Available: 22,501
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ERX-3SJ4R3 Panasonic
    ERX-3SJ4R3 Panasonic
    ERX-3SJ4R3 is manufactured by Panasonic and is categorized in the Through Hole Resistors category. ERX-3SJ4R3 is described as RES 4.3 OHM 3W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM