ERX-3SJ2R4 Panasonic
  • Available: 3,332
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ERX-3SJ2R4 Panasonic
    ERX-3SJ2R4 Panasonic
    ERX-3SJ2R4 is manufactured by Panasonic and is categorized in the Through Hole Resistors category. ERX-3SJ2R4 is described as RES 2.4 OHM 3W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Linx Tech
  • Description
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    View
  • Manufacturer Name
    Harwin
  • Description
    HOLDER BATT COIN 12.5X2.5MM SMD
    View
    Memory Protection Devices
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    Memory Protection Devices
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    BATTERY CLIP
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM