ERX-3SJ2R0A Panasonic
  • Available: 3,360
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ERX-3SJ2R0A Panasonic
    ERX-3SJ2R0A Panasonic
    ERX-3SJ2R0A is manufactured by Panasonic and is categorized in the Through Hole Resistors category. ERX-3SJ2R0A is described as RES 2 OHM 3W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM