ERX-2SJ3R3 Panasonic
  • Available: 6,400
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ERX-2SJ3R3 Panasonic
    ERX-2SJ3R3 Panasonic
    ERX-2SJ3R3 is manufactured by Panasonic and is categorized in the Through Hole Resistors category. ERX-2SJ3R3 is described as RES 3.3 OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE