ERX-2SJ2R0 Panasonic
  • Available: 9,109
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ERX-2SJ2R0 Panasonic
    ERX-2SJ2R0 Panasonic
    ERX-2SJ2R0 is manufactured by Panasonic and is categorized in the Through Hole Resistors category. ERX-2SJ2R0 is described as RES 2 OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    View
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    PLUG AUTO PWR GRN
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE