ERJ-PA3F3742V Panasonic
  • More about ERJ-PA3F3742V Panasonic
    ERJ-PA3F3742V Panasonic
    ERJ-PA3F3742V is manufactured by Panasonic and is categorized in the SMD Chip Resistors category. ERJ-PA3F3742V is described as RES SMD 37.4K OHM 1% 1/4W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK