ERJ-PA3F2802V Panasonic
  • More about ERJ-PA3F2802V Panasonic
    ERJ-PA3F2802V Panasonic
    ERJ-PA3F2802V is manufactured by Panasonic and is categorized in the SMD Chip Resistors category. ERJ-PA3F2802V is described as RES SMD 28K OHM 1% 1/4W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"