ERJ-PA3F1740V Panasonic
  • More about ERJ-PA3F1740V Panasonic
    ERJ-PA3F1740V Panasonic
    ERJ-PA3F1740V is manufactured by Panasonic and is categorized in the SMD Chip Resistors category. ERJ-PA3F1740V is described as RES SMD 174 OHM 1% 1/4W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM