ERJ-PA3F1620V Panasonic
  • More about ERJ-PA3F1620V Panasonic
    ERJ-PA3F1620V Panasonic
    ERJ-PA3F1620V is manufactured by Panasonic and is categorized in the SMD Chip Resistors category. ERJ-PA3F1620V is described as RES SMD 162 OHM 1% 1/4W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM