ERJ-PA3D27R4V Panasonic
  • More about ERJ-PA3D27R4V Panasonic
    ERJ-PA3D27R4V Panasonic
    ERJ-PA3D27R4V is manufactured by Panasonic and is categorized in the SMD Chip Resistors category. ERJ-PA3D27R4V is described as RES SMD 27.4 OHM 0.5% 1/4W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE