ERJ-2GEJ220L Panasonic
  • More about ERJ-2GEJ220L Panasonic
    ERJ-2GEJ220L Panasonic
    ERJ-2GEJ220L is manufactured by Panasonic and is categorized in the SMD Chip Resistors category. ERJ-2GEJ220L is described as RES SMD 22 OHM 5% 1/10W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1564
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X
    View
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC BOARD BASE
    Phoenix Contact
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    Schroff
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    DIN RAIL ADAPTER
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F