ERJ-1WYJ164U Panasonic
  • Available: 459
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ERJ-1WYJ164U Panasonic
    ERJ-1WYJ164U Panasonic
    ERJ-1WYJ164U is manufactured by Panasonic and is categorized in the SMD Chip Resistors category. ERJ-1WYJ164U is described as RES SMD 160K OHM 5% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH