ERJ-1GNJ8R2C Panasonic
  • More about ERJ-1GNJ8R2C Panasonic
    ERJ-1GNJ8R2C Panasonic
    ERJ-1GNJ8R2C is manufactured by Panasonic and is categorized in the SMD Chip Resistors category. ERJ-1GNJ8R2C is described as RES SMD 8.2 OHM 5% 1/20W 0201. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CAP SOCKET CIGARETTE RUBBER BK
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY RETAINING STRAP
    View
    Keystone Electronics
    COVER BATTERY RETAINING FOR 108
    COVER BATTERY FOR BC2/3AE HOLDER
    COVR SNAP DRAGON LOCKING
    Keystone Electronics
    CAP BATTERY PROTECTIVE BLACK
    BATTERY INSULATOR
    COVER SNAP DRAGON LOCKING
    INSULATOR FOR LARGE C&D BATTERY
    COIN CELL INSULATOR MADE IN USA
    Cui
    SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 102DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB