ERJ-1GNJ681C Panasonic
  • More about ERJ-1GNJ681C Panasonic
    ERJ-1GNJ681C Panasonic
    ERJ-1GNJ681C is manufactured by Panasonic and is categorized in the SMD Chip Resistors category. ERJ-1GNJ681C is described as RES SMD 680 OHM 5% 1/20W 0201. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"