ERJ-1GNJ275C Panasonic
  • More about ERJ-1GNJ275C Panasonic
    ERJ-1GNJ275C Panasonic
    ERJ-1GNJ275C is manufactured by Panasonic and is categorized in the SMD Chip Resistors category. ERJ-1GNJ275C is described as RES SMD 2.7M OHM 5% 1/20W 0201. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK EASY 3U/84HP/175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM