ERJ-1GNJ223C Panasonic
  • More about ERJ-1GNJ223C Panasonic
    ERJ-1GNJ223C Panasonic
    ERJ-1GNJ223C is manufactured by Panasonic and is categorized in the SMD Chip Resistors category. ERJ-1GNJ223C is described as RES SMD 22K OHM 5% 1/20W 0201. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"