ERJ-1GNJ204C Panasonic
  • More about ERJ-1GNJ204C Panasonic
    ERJ-1GNJ204C Panasonic
    ERJ-1GNJ204C is manufactured by Panasonic and is categorized in the SMD Chip Resistors category. ERJ-1GNJ204C is described as RES SMD 200K OHM 5% 1/20W 0201. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE