ERJ-1GNJ123C Panasonic
  • Available: 50,400
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ERJ-1GNJ123C Panasonic
    ERJ-1GNJ123C Panasonic
    ERJ-1GNJ123C is manufactured by Panasonic and is categorized in the SMD Chip Resistors category. ERJ-1GNJ123C is described as RES SMD 12K OHM 5% 1/20W 0201. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE