ERJ-1GNF2210C Panasonic
  • Available: 30,576
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ERJ-1GNF2210C Panasonic
    ERJ-1GNF2210C Panasonic
    ERJ-1GNF2210C is manufactured by Panasonic and is categorized in the SMD Chip Resistors category. ERJ-1GNF2210C is described as RES SMD 221 OHM 1% 1/20W 0201. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE