ERJ-1GNF1620C Panasonic
  • Available: 33,040
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ERJ-1GNF1620C Panasonic
    ERJ-1GNF1620C Panasonic
    ERJ-1GNF1620C is manufactured by Panasonic and is categorized in the SMD Chip Resistors category. ERJ-1GNF1620C is described as RES SMD 162 OHM 1% 1/20W 0201. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"